Perşembe , Mayıs 30 2019
Anasayfa / Son Eklenenler / Erdoğan’ın Brutus’ü Ruhunu Şeytana Satan Topbaş!

Erdoğan’ın Brutus’ü Ruhunu Şeytana Satan Topbaş!

Daha çok uyanışa sebebiyet vermek için mümkün olduğunca bu videoları paylaşalım ve yayalım.

Fatih Tezcan Yazdı : Kadir Topbaş İntihar Etti

1 Yıldız1 Yıldız1 Yıldız1 Yıldız1 Yıldız (1 Değerlendirme,Puan Ortalaması: 5,00
Loading...

İlginizi Çekebilir

Ysk’nın Kararı Ve Sokak Hareketlerinin Hiç Bilinmeyenleri!

Süleyman ÖZIŞIK Yazdı : Sokaklarda eylem yapanlar ne istiyor? Daha çok uyanışa sebebiyet vermek için …

2 yorum

 1. Bundan yıllar önce TOPBAŞ ın ihanetlerini sağımda solumda konuştuğumda sinsilik namına saf olan temiz milletim anlamıyordu. Ama bu yazıları bir yerlere yazıp ben biliyordum demiştim demenin de bir alemi yok. Sizin sesiniz de TOPBAŞ dan sinsi olmayan bir eylem gerçekleştiğinde farkediyorsanız eğer sizin de zeka seviyenizi hislerinizi ve kolay kavrama becerinizi yükseltmek gerekti. Büyük bir saldırı bu. Hiç bitmeyen ve sürekli olagelen. GEZİ eylemlerini anımsayın. Toplum nasıl fişeklediklerini. Bir olayın tek yönünü toplu şekilde hep bir ağızdan nasıl dillendirdiklerini ve toplumu nasıl gerdiklerii.

  Toplumu önce reaksiyon gösterecek kıvama getiriyorlar. Bunu altdan alta çok garip farklı yollarla yapıyorlar. Geçen gün bir haber okudum TRAFİK SİGORDASI % 40 Falan düşmüştü. Sevindim. Galiba Reis farketti ve toplumu yumuşatmaya başladı.

  Ama TOPBAŞ yada bir başkasının başlattığı uygulamaları aniden ama ağır ağır sonlandırın. Örnek.. İnsanların arasına insanlar katın. Önceden padişahlarımız tekmili kıyafet giyer gezermiş. Dinleyin.. Doğruyu nasıl yalanla buluşturup beyinleri bulandırdıklarını kavrayın.

  Benim bir aracım var, türlü türlü vergiler veriyorum. Aldığım benzinin yarısı bile vergi. İyi hoş güzül. Devletimin paraya ihtiyacı var verelim eyvallah. Sorun yok. Ama arabam yolda durdu diye nerden geldiği belli olmayan TERÖRİST tipli elinde elektronik bir alet bana fatura kesip bunu öde, ödemezsen plakana işlenir falan filan diyip bana bunu dikte etmesi tamda verdiğim örneklerden bir tanesi. Ama en güçlülerinden. Daha binlercesi var.

  İLÇE BELEDİYELERİ, İL BELEDİYELERİ BİLE YAPIYOR.
  ÜMRaniye belediyesi pazarcılardan KADIKÖY belediyesinin pazarcılardan işgaliye parasımı ne onun tam 3 katını alıyor. CEHAPE iyi çocuk, hükümet devlet kötü çocuk.

  Bir önceki seçimden önce ÜSKÜDAR Belediyesi onlara adam işten çıkardı. KURUCU bunlar. Hepsi küstürüldü. Başa gelen çalıyor dediler, ÜSKÜDAR da eleman çıkartıp köylüsünü yerleştirince ekmeklerine tereyağ sürdü.

  AK Partili İLÇE BELEDİYELERİ İSTANBUL DA 2000 lerde kayıtlı olmamıza rağmen kayıtları sildi beş altı sene önce. Kim akıl verdi bunlara. öÖRNEK KADIKÖY İLÇESİ. Ben kuruluş günü canla başla çalışmış tonlarca kayıt yapmıştım partiye. Kendimi de kendim kaydettim. Ama partiye gitiğimde kaydım yok. Yeni kayıt açtılar. Sonra dan gelenler geçen gün yemek yemişler kurucu üyeler diye . Hani hatıraları yad etmişler. Sahte kahramanlar kayıt yapıp yapıp partide sürekli kalmanın yollarını bulmuşlar.

  AK PARTİYİ BİTİRMENİN TÜRKİYE Yİ BİTİRMENİN ANAHTARI OLDU. 100 YILDA BİR GELEN ÜMİT PENCEREMİZİ KIRIYORLAR. RADİKAL KARARLAR ALIP BUNLARI BİR BİR İNCELEMELİ. EMEK İSTER, ZAMAN İSTER, ÖZEL İLGİ İSTER. KUSURA BAKMAYIN AMA BU BİRAZ MASRAF İSTER. AMA EŞŞEK YÜKÜ İLE PARA DEĞİL. SAYGI , SEVGİ, BİR ÖĞLEN YEMEĞİ BİR BARDAK ÇAY. HERŞEYE KAFİ.

 2. Youtube google şu bu sitelerinin yaptıklarını sonlandırmanın yolları var. EKİPLER KURUN. YOL YORDAM BİLMİYORSANIZ GÖNDERİN MİTİ FİKİR VERELİM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir